Другий етап проекту RESO / Lab та Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY

2 августа 2017 • Арт-галерея • комментариев: 0

Другий етап проекту RESO / Lab та Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY

Міжнародний симпозіум сучасного мистецтва BIRUCHIY спільно з Міжнародною мережею арт-резиденцій та освітніх програм RESÒ представляють другий етап проекту RESÒ / Lab — дослідницької програми для підтримки українських та італійських митців за допомогою взаємного обміну ініційованого у 2014 р.

У межах цього випуску італійський художник Франко Аріаудо (Franco Ariaudo) восени 2017 р. братиме участь у резиденції BIRUCHIY 017 (3-17 вересня, півострів Бірючий) де розпочне роботу над довгостроковим проектом BASILISK — комплексом фізичних і ментальних заходів, спрямованих на розвиток різноманітних засобів навчання технікам бігу по воді. В обмін на це, у листопаді 2017 р. художники з України — Олексій Сай та Аліна Якубенко (двоє з п'яти кандидатів, запропонованих BIRUCHIY та відібраних спеціальним комітетом RESÒ), проведуть три тижні на резиденції у Cittadellarte-Fondazione Pistoletto (29-19 листопада, Бьелла). Там вони матимуть можливість не тільки ознайомитися з локальним художнім контекстом, але й взяти участь в одному з щотижневих модулів Università delle Idee UNIDEE - створеної на базі арт-інституції не конвенціональної освітньої платформи на стику критичної теорії, активізму і художньої практики.

Про Інтернаціональну мережу арт-резиденцій та освітніх програм RESÒ

RESÒ (reso-network.net) - Інтернаціональна мережа арт-резиденцій і освітніх програм, що виникла у 2010 р. в результаті колаборації низки провідних арт-інституцій в Турині та П'ємонті. Мета цього проекту полягає в підтримці соціального й культурного обміну за допомогою мобільності митців і кураторів в глобальному арт-просторі. Резиденція українських митців в Італії проходить за підтримки Cittadellarte-Fondazione Pistoletto - італійської арт-інституції, заснованої в 1998 р. всесвітньо відомим художником Мікеланджело Пістолетто (Michelangelo Pistoletto).

Про Міжнародний симпозіум сучасного мистецтва BIRUCHIY

Наймасштабніша арт-резиденція України, яку засновано у 2006 р., наразі є відкритою платформою для взаємодії між представниками арт-спільноти та місцевим населенням в умовах унікального природного ландшафту, поєднуючи функції художньої лабораторії, платформи для дискусій й майданчику для колективної творчості; активно займається децентралізацією в українському культурному просторі, налагодженням міжнародних комунікацій, популяризацією українського мистецтва в регіонах та за кордоном. За 12 років існування в резиденції взяли участь понад 200 авторів та 11 арт-груп з 14 країн світу: Італії, Франції, Німеччини, Австрії, Чехії, Нідерландів, Росії, Великобританії, США та ін.

Організатори проекту: Міжнародний симпозіум сучасного мистецтва BIRUCHIY (Україна), Інтернаціональна мережу арт-резиденцій та освітніх програм RESÒ (Італія) 

Підтримка: Італійський інститут культури в Україні, Cittadellarte-Fondazione Pistoletto (Бьелла, Італія)

Куратор: Сергій Канцедал


Комментарии:

Вам нужно войти на сайт, чтобы написать отзыв.
Еще не регистрировались? Это быстро!


Погода

Сегодня ночью в 2:00

Ясно ЗСЗ
19°C
18..20°C
Ясно 1..3 м/с

Сейчас в ТВ эфире
07:05 Украинские сенсации (1+1)
06:00 Мульти. Мультфильмы (2+2 )
07:20 В кабинетах (5 канал)
06:25 Т/с Отдел 44 16+ (ICTV)
05:00 Большой бокс. Александр Гвоздик - Крейг Бейкер (Интер)
06:10 М/с Губка Боб и квадратные штаны (Новый канал)
06:05 Фильм Версия полковника Зорина (НТН)
07:00 Хата на тата (СТБ)
07:20 Мультмикс (ТЕТ)
07:20 Звездный путь (Украина)
07:20 М/ф Книга джунглів 21–22 с. (УТ1 (Первый))
07:20 Хит парад (Алекс)
07:30 Диван (Запорожье)
07:20 Ретрокинозал (ТВ-5)
07:10 Жизнь полная радости (ТВ-5 Спорт)
07:00 Хата на тата (ТВ-Бердянск)
06:00 Киноархив (Телеканал Z)

Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить