Мероприятия

Сегодня, 27 сентября (вторник), известных нам мероприятий нет!

Вы знаете о мероприятии которого нет у нас? Добавьте его ;-)!

Ближайшие события - 29 сентября, четверг

Кілька років зими

Кілька років зими

77
0

Библиотека им. Горького в 18:00

Запоріжжя! Готовність номер один! Нарешті, після появи на Форумі видавців у Львові, новий роман Валентина Терлецького «Кілька років зими» буде презентовано в рідному місті письменника!

«Кілька років зими» - тексти, візії, музика – не просто презентація книжки, це майже моновистава з цікавим відеорядом, читанням, інтерактивом, і, звичайно, піснями під гітару. Буде цікаво і атмосферно. Приходьте!

«Кілька років зими» - це роман-притча, незвичайна історія про сумний світ, де фантазувати заборонено. Де казкарство карається, а бути письменником — це не тільки безглузде, з точки зору заробітку, але й небезпечне для життя заняття. Де за людьми слідкують нишпорки-агенти, а непокірних засилають в страшну «Зону Мороку» або катують перед загадковим «Сірим екраном». А ще це —зворушлива історія про справжнє кохання.

Головний герой Іван — письменник-казкар, який давно кинув писати. Розчавлений безжальною системою, зневірений у житті, він випадково зустрічає жінку з волоссям кольору помаранча. З її допомогою він згадує забутий присмак чуда та своє призначення писати. З цього моменту, власне, і починається казкова історія героя…

Роман має спеціальну відзнаку Всеукраїнського об’єднання любителів фантастики «ВОЛФ» на Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова».

Валентин Терлецький, рок-музикант, телеведучий, письменник: Це — моя найсильніша річ, яку я писав 19 років в цілому. В книзі багато алюзій на сучасний світ і новітню історію України. Заборона казок, власне, як і мрій в цілому, що покладено в основу сюжету, перегукується з тією реальністю, в якій Україна опинилась кілька років тому. А намагання цю мрію повернути — з сьогоденням. У романі є соціальний стрижень — виживання людини за екстремальних умов, гноблення інтересів певних верств суспільства, боротьба за свої права.

Добавить событие
Опрос
Подписали ли вы петицию про экологическую ситуацию в Запорожье?
Результаты

Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить