Композиторы Запорожья приглашают

Концерт «Композитори Запоріжжя запрошують»
Композиторы Запорожья приглашают
1860
Написать отзыв!
0
Страна:Украина, Запорожье
Доставит: Ваше такси реклама на сайте

Сообщить об ошибке

Запорізька земля – це коштовний діамант, який сяє на всю країну своїм багатогранням творчих надбань, талановитими музикантами й композиторами.

5 травня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на глядачів чекає зустріч із унікальними творами членів Запорізького осередку Національної Спілки композиторів України у виконанні академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, головний диригент – народний артист України В'ячеслав Редя та відомих артистів України.

Симфонічна програма композиторів Запоріжжя  втілює колоритні  фарби  української музики, навіяна весняним настроєм пробудження природи. Вперше звучатимуть «Весняні казки» та романс «Уздовж вулиці ходжу» Ганни Хазової, два вірші Івана Франка, нові редакції Елегії для альта (на тему пісні «Ніч яка місячна») та Думки для бандури, сопрано та симфонічного оркестру композитора, заслуженого діяча мистецтв України Наталії Боєвої. Прозвучить прем’єрне виконанні Концерту для сопрано – саксофону, органу, клавесина та струнних заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Савенка. На слухачів очікують музичні подарунки від Олександра Костіна (Київ).

Солісти: заслужені  артисти  України Олександр Рукомойніков (саксофон, Київ). Ольга Беженарь (бандура) та Інна Гапон (сопрано),  відомі виконавці: Ігор Горський (альт) та  Олександр Філіппов (тенор).

Ексклюзивним подарунком для слухачів стане зустріч з музикою київського композитора Івана Тараненко. Композитор працює у різних музичних напрямках: інтелектуально-заглибленої серйозної музики, джазу, поп-музики. Для його музики характерна дивовижна відвертість, готовність поділитись потаємним.

Запрошуємо всіх цінителів мистецтва насолодитися  чарівними мелодіями, душевними віршами та ще раз відчути гордість за вічні духовні цінності, створені митцями Запорізького краю!

Вам нужно войти на сайт, чтобы написать отзыв.
Еще не регистрировались? Это быстро!

Афиша рекомендует

Depeche ModeКак попасть в рекомендуемые?

Сегодня

Группа «The Vagis Band»
Группа «Все поруч»
Вечер памяти Виктора Цоя
Тимофей Яровиков

Скоро

Места

Арт-клуб «7й Док»
ДК им. Кирова
ДК Металлургов
ДК Энергетиков
ДК «Днепроспецсталь»
ДК «ЗТР»
ДК «Орбита»
ДК «Титан»
ДК «Хортицкий»
Клуб «ЗРК»
Концертный зал им. Глинки

Добавить событие

Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить