Сад кохання

Новорічний вечір оперети «Сад кохання»
оперетта
Сад кохання
4246
Написать отзыв!
2
Режиссер: Тетяна Лещова
В ролях: Юрій Бакум, Валентина Косташ, Євген Ковалевський, Павло Костюк, Світлана Ремжина, Галина Астаф’єва, Алла Білоцерковець, Олександр Блінов, Вадим Васільєв, Катерина Єгоричева, Дмитро Захаров, Наталя Зубик, Максим Ігнатьєв, Вадим Кир'ян, Людмила Кірік
Язык:  украинский
Доставит: Ваше такси реклама на сайте

Сообщить об ошибке

Що може бути краще оперети напередодні Нового року? Тільки святковий концерт «Новорічний вечір оперети "Сад кохання"»! Такого ще не було! Всього за один вечір Ви зможете побачити і почути найкращі фрагменти зі знаменитих творів Абрахама, Легара, Оффенбаха, Кальмана, Лоу, Дунаєвського... Цього вечора на зустріч з героями улюблених оперет ми запрошуємо  шанувальників музики і поціновувачів театру, всіх-всіх запорожців і гостей нашого міста, щоб разом відсвяткувати Новий рік, щоб разом зустріти його з посмішкою і чудовим настроєм.

До речі, панове, квитки на «Новорічний вечір оперети "Сад кохання"» можна піднести в якості новорічного подарунка - таке привітання допоможе розповісти про свої почуття дорогій Вам людині, адже оперета - це завжди історія кохання...

Завітайте на святковий концерт «Новорічний вечір оперети "Сад кохання"» і гарний настрій не залишить більше Вас! У виконанні солістів-вокалістів і акторів нашого театру прозвучать фрагменти з оперет «Герцогиня із Чикаго», «Бал у Савої», «Маріца», «Червона калина», «Тітка Чарлея», «Женихи»

Вам нужно войти на сайт, чтобы написать отзыв.
Еще не регистрировались? Это быстро!

Тетяна
отзывов: 1   оценок: 0

 Александр Блинов, пожалуйста, сделайте сольный концерт. Какой у Вас приятный голос!  Как хорошо Вы сегодня пели, Вас слушать само удовольствие ! Спасибо Вам за подаренные минуты радости! 

4 мая 2016 в 00:03
Лариса
отзывов: 1   оценок: 0

 Спасибо Вам огромное! Замечательно!)

6 марта 2016 в 22:05
Добавить событие

Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить