Морозко

Музична казка «Морозко»
казка • для детей
Морозко
6007
Написать отзыв!
0
В ролях: Алла Анзіна, Денис Астаф'єв, Олександр Блінов, Олена Бодарєва, Світлана Вавілова, Марина Горяйнова, Роман Гринь, Микола Грушковський, Костянтин Дерновий, Дмитро Захаров, Максим Ігнатьєв, Людмила Кірікова-попудренко, дмитро Клопот, Павло Костюк, Вікт
Доставит: Ваше такси реклама на сайте

Сообщить об ошибке

Музична казка «Морозко» (эа мотивами однойменної народної казки)

Головний подарунок Діда Мороза дітлахам на Новий рік — захоплююча мандрівка до чарівного світу казки “Морозко”, де у зимовому лісі серед ялинок гуляє у своїй сніговій шубі Морозко. Він слідкує за лісом, вкриває дерева глибокими снігами, замітає усі стежечки, щоби ніхто не зміг потурбувати зимове царство. Але чомусь не спить головна нечиста сила — Лісовик та Баба Яга. Як завжди, вони вигадують якісь капості для подорожніх та лісових мешканців.

До лісу часто приходить добра, мила дівчина Настуся, яка живе у хатинці край лісу разом зі своїм Батьком, Мачухою та її нестерпною, вередливою дочкою Марфою. Справжня відьма, лінива та заздрісна Мачуха не любить своєї пасербиці, а Марфа заздрить Настиній вроді та добрій вдачі, її щирому, люблячому серцю. Ось і придумали вони, як Настю занапастити. Але не так сталося, як гадалося, адже добро завжди перемагає зло!

Які ж пригоди та зустрічі чекають на Настусю, хто допоможе їй у скруті, та чим це обернеться для Мачухи та Марфи — наші юні друзі зможуть дізнатися, переглянувши казку.

Вам нужно войти на сайт, чтобы написать отзыв.
Еще не регистрировались? Это быстро!

Добавить событие

Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить