Фараоны

Спектакль «Фараони»
150' • музыкальная комедия
Фараоны
5693
Написать отзыв!
0
Режиссер: Віктор Попов
В ролях: Євген Козьмик, Андрій Косодій, Ольга Петровська, Ніна Шинкарук, Олександр Гапон, Костянтин Дерновий, Світлана Вавілова, Оксана Туріянська, Григорій Антоненко, Євгеній Дзига, Світлана Бобир, Галина Шелєва, Юрій Бакум, Олег Котеньов
Доставит: Ваше такси реклама на сайте

Сообщить об ошибке

Ось такі солодкі мрії захопили "передові уми" одного українського села. І біда була б жінкам, якби ці мрії здійснилися!.. Але для жінок все обернулося по-іншому: не єгипетська неволя, а справжнісінький сучасний фемінізм запанував у окремо взятому колгоспі!

Комедії Олексія Коломійця "Фараони" понад 50 років. Вже минулася спільна мрія про соціалізм і комунізм, вже колгоспи перетворились на "інші форми власності", а про село говорити і писати стало не модно… Але! - стосунки між чоловіками та жінками не змінилися.

Сьогодні, як і багато років (а може, й століть) тому, ми прагнемо знайти порозуміння і геть не розуміємо одне одного! Ми й сьогодні розділяємо життя на "чоловічу" та "жіночу" половини і не замислюємось, що можемо бути щасливими тільки поєднавшись! Тож нова постановка за такою добре знайомою "старою" п'єсою саме про це: про чоловіків, про жінок, і про те, які ми насправді кумедні істоти - люди!

Вам нужно войти на сайт, чтобы написать отзыв.
Еще не регистрировались? Это быстро!

Добавить событие

Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить