Конкурс «Конкурс малюнків»

Конкурс завершен!


Правила

Привернути увагу запорізької громади до сімейних цінностей вирішили за допомогою конкурсу малюнків «Щаслива родина – міцна країна! Запорізький край об'єднує родини». Стартує він 25 квітня, а підбиття підсумків, виставка найкращих робіт і нагородження переможців заплановані на 5 червня – під час «Фестивалю сім’ї».

Учасником конкурсу може бути кожна дитина, подавши до 20 травня всій малюнок, виконаний у будь-якій техніці без допомоги батьків і вчителів. На малюнку форматом не менше А3 треба додати ім’я та прізвище автора, дата і рік народження, місце навчання (назву навчального закладу, клас чи групу), поштову адресу з індексом і контактні телефони.

На І етапі конкурсу будуть відібрані кращі роботи у кожному навчальному закладі. На ІІ етапі переможців визначить незалежне журі за віковими групами: 6-10, 11-14, 15-17 років.

Оцінювати будуть за оригінальністю ідеї, тематичною відповідність та повнота розкриття визначеної теми, творчим підходом (не допускається копіювання, запозичення тем тощо), рівнем володіння технікою виконання, матеріалом та за охайністю конкурсної роботи.

Ініційований конкурс коаліцією громадських організацій за підтримки GIZ, міської влади та Запорізької облдержадміністрації.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: Зінченко Юлія 0994516528.Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить